Haber

Ankara 14 Mayıs’a hazır

AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Jülide Sarıeroğlu, “’Türk Yüzyılı’nda doğru zamanda doğru adamı işe geri getirmek için doğru adımlarla çalışacağız. İnşallah 14 Mayıs akşamı Cumhur İttifakı’nın zaferini hem Gölbaşı’nda hem de Ankara’da Ak Parti Genel Merkezi önünde ve Türkiye genelinde hep birlikte coşkuyla kutlayacağız. Biz de liderimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

İl Başkanı Hakan Han Özcan, Ankara milletvekili adayları Jülide Sarıeroğlu ve Osman Karaaslan ile birlikte düzenlediği iftar yemeğinde Gölbaşı halkıyla bir araya geldi. Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in de katıldığı toplantıya gençler ve kadınlar da yoğun ilgi gösterdi. Salonu dolduran Gölbaşı halkı, “Cumhurbaşkanı Erdoğan” sloganlarıyla kalabalığı coşturdu.

AK Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan yaptığı konuşmada önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de Ankara’nın en güçlü desteği vereceğini belirterek, “Zaman daralıyor ama Ankara’da Gölbaşı, tüm Türkiye’de fark yaratmanızı bekliyoruz. Ankara’da Gölbaşı’na verilen hizmetler; Mogan’dan Eymir’e, alt geçidinden diğer işlerine, savunma sanayisinden ağır sanayi ve diğer sanayilere kadar Ankara her zaman başkent olmuştur. İnşallah en büyük desteği Cumhurbaşkanımızdan bekliyoruz. Siz değerli hemşerilerimden siz değerli milletvekili adaylarımıza büyük desteklerinizi bekliyorum. Ankara halkının Cumhurbaşkanımıza ve bize olan güveni ve iltifatı çok büyük. Gittiğimiz her yerde milletimizin Cumhurbaşkanımıza olan güveni ve duaları çok farklı bir seviyede. Ankara bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki seçimlerde de AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteğini verecektir.”

“CUMHURİYET İTTİFAKI’NIN ZAFERİNİ BİRLİKTE KUTLAYACAĞIZ”

AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Jülide Sarıeroğlu da AK Parti hükümetinin başarılı çalışmalarına ve bakanlığı döneminde yaptığı hizmetlere değindi. Ankara’ya yeniden layıkıyla hizmet etmek için tüm milletvekilleri ile birlikte çalışacaklarını belirten Sarıeroğlu, “Gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine, engellisinden emekçisine, sivil halkından herkesi ilgilendiren çok değerli çalışmalarla milletimizin huzuruna geldik. esnafa hizmetkar. Bugün bizi Gölbaşı karşıladı. Gittiğimiz her yerde sıcak karşılandık. İnşallah 29 gün içerisinde AK Parti teşkilatları olarak en iyi bildiğimiz işi yapacağız. Bu nedir; Cumhurbaşkanımızın her defasında bize söylediği alanlarda çalışmaya devam edeceğiz, çok çalışacağız. İnşallah 14 Mayıs akşamı Cumhur İttifakı’nın zaferini hem Gölbaşı’nda hem Ankara’da Ak Parti Genel Merkezi önünde ve tüm Türkiye’de hep birlikte coşkuyla kutlayacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha sadece Önderlik yapmakla kalmayacağız, partimizin Meclis’te kendisine güçlü bir destek verecek milletvekili sayısına ulaşması için her zaman zirveye hep birlikte ulaşmasını sağlayacağız.” söz konusu.

“AK PARTİ PERSONELİNE İHTİYAÇ VAR”

AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın vatandaşın sorunlarını çözdüğünü ve çözmeye de devam edeceğini belirten Sarıeroğlu, “AK Parti hükümetlerinin yaptığı yatırımlar olmasaydı yaşadığımız bu ağır pandemi krizinin sonuçları çok ağırdı. çok şiddetli olabilirdi. Pandemi sonrası ekonomik dalgalanma sürecini yaşadık. Bu süreçte ülkemizin tüm imkanlarını seferber ettik. Ekonomi yönetimimiz ilgili süreçlerdeki fiyat artışlarını takip etti. Devletimiz kamu çalışanlarının toplu sözleşme süreçlerinde asgari ücret, emekli ve memur maaşları başta olmak üzere vatandaşlarımızın bu ekonomik dalgalanma sürecini en hafif şekilde atlatmasına katkı sağlamaya çalıştı. Şimdi bu dönemde devletimiz yine çok emek verdi. Biz AK Parti olarak Cumhur İttifakı olarak çözümsüz ve imkansız denilen EYT meselesini bu dönemde çözdük. İnşallah vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarının analizi AK Parti iktidarında yapılmaya devam edecek. Ondan sonra milenyumun beyin sarsıntısı felaketini yaşadık. Depremzedelerimizin yaralarını sarmak için AK Parti ekiplerine ihtiyaç var. Yine Ramazan ayıyla birlikte Filistinli kardeşlerimiz İsrail’in zulmüne ve saldırısına uğradı. Ses getiren Türkiye oldu. Umarım mazlum ve mağdur coğrafyalardaki kardeşlerimiz için AK Parti ekipleri olarak canla başla çalışarak bu seçimi tekrar kazanmak zorunda kalırız. Bugün hayal denilen ve yollarda olan milli otomobilimiz TOGG’un yapılması AK Parti’nin dediğini yaptığının göstergesidir. Ülkemizi daha ileriye taşımak için hep birlikte çok çalışacağız. Sloganımız; ‘Doğru Zaman Doğru Adamdır Recep Tayyip Erdoğan’ dedi ve inşallah Türk Yüzyılında gerçek adamı doğru zamanda işine geri getirmek için doğru adımlarla çalışacağız.
AK Parti Ankara Milletvekili adayları, seçim bölgelerinde düzenlenen programlarda vatandaşlarla bir araya geldi. Seçim çalışmalarını Beypazarı ilçesinde Milletvekili Adayı Halise Çitfçi, Beypazarı ilçesinde Ahmet Çotuk Sincan, Asuman Erdoğan ve Ertunç Güngör Çayırhan, Remzi Albasan ve Cansın Yılmaz Yaşar, Sincan bölgesinde Ahmet Fethan Baykoç OSTİM, Fuat Oktay ve Halil Hotaman Ayaş yürüttü. .

“KUMAR MASASI TARİHE YAZILACAK”

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Belediye Başkanları ile bir araya gelerek 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. 5 saat süren toplantıda Özcan, belediye başkanlarından AK Parti’nin başarılı çalışmalarını ve neler yapacağını kamuoyuna anlatmalarını istedi. Özcan, geçmişte yapılan 15 seçimi hep kazanan AK Parti’nin 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde yeniden birinci olması için çalışacaklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti ekiplerinin ilk günden bugüne birbirinden değerli büyük projelere imza attıklarını hatırlatan İl Başkanı Hakan Han Özcan, “Cumhurbaşkanımız verdiği tüm sözleri yerine getirdi. Bugüne kadar yaptık. Bir şeyler yapacağız. Kumar masasını tarihe gömeceğiz” dedi.

‘TÜRK YÜZYILINI’ BAŞLATACAK SEÇİM

14 Mayıs’ta yapılacak seçimin değerine dikkat çekerek, “Bu seçim Türkiye’nin asrının başlayacağı bir dönemin seçimidir. Ankara’daki başarılı çalışmalarımızla halkımızın gönüllerini fethedeceğiz. 2023 Türkiye’nin yükseliş dönemi olacak ve bunu da halkımızla birlikte başaracağız” dedi. 94 ruhunu hatırlatan Özcan, Ankara’da da aynı ruhla çalışacaklarını ve 14 Mayıs seçimlerinden galip çıkacaklarını söyledi. Özcan, “Cumhur İttifakı olarak 14 Mayıs seçimlerinden bizi sandık birincisi yapan milletimiz zaferle çıkacaktır. Aziz milletimizin bu desteğiyle Önderliğimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 13. Cumhurbaşkanı ve bir balkon konuşması daha yapacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu