Ekonomi

Apple-Render Network söylentileri, RNDR fiyatında keskin bir artış getiriyor

RNDR Fiyattaki yükseliş yeni günde de devam ediyor. Dün 1,70 dolardan başlayan Render Network projesinin yerli tokeni yükselişini 2,30 dolar seviyesine taşıdı. yükselişte elmaKatılımı ile ilgili söylentilerin etkili olduğu düşünülüyor.

Ünlü bir isimden, GPU tabanlı merkezi olmayan rendering projesinin Apple ile ortaklık kurduğuna dair dikkat çekici bir yorum geldi. 450 bin takipçisi ile kripto para piyasasının bilinen isimlerinden biri. HsakaTrades, yaptığı paylaşımda yaklaşan Apple WWDC etkinliğine dikkat çekti.

Tanıtılması beklenen Apple Reality Pro ve Metaverse projelerinin yükselişine vurgu yapan HsakaTrades, bir projenin daha kesişme noktasında olduğunu belirtti. Hsaka’nın GPU ağı ve yapay zeka gibi özelliklere vurgu yapması, yatırımcıların aklına Render Network’ü (RNDR) getirdi.

Bilindiği üzere Apple, GPU sahiplerinin Render Network’e katılmak için kullandıkları OctaneRender’ı geçtiğimiz yıl App Store’da tanıtmıştı.

Bu nedenle dev teknoloji şirketinin Render Network teknolojisine olumlu yaklaşabileceği düşünülüyor. 5 Haziran’da başlayacak WWDC etkinliğinde bu konuyla ilgili gelişmeler olabileceği belirtiliyor.

Ancak her iki taraftan da son günlerde artan söylentileri doğrulayan ya da yalanlayan bir açıklama gelmedi.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu