Haber

Gaziantep Üniversitesi Hastanesinde Temizlik Görevlisini Bıçaklayan Şüpheli Tutuklandı

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Polikliniği temizlik görevlisi Mustafa Yıldız’ı bıçaklayarak ağır yaralayan Ömer F., sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Şüphelinin ilk ifadesi gözaltına alındıktan sonra ortaya çıktı.

Olay, Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Polikliniği’nde meydana geldi. İddiaya göre Ömer F. (40), husumet yaşadığı temizlikçi Mustafa Yıldız’ı hastanede çalışırken vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Olayın ardından ağır yaralanan Mustafa Yıldız, çalıştığı hastanede tedavi altına alınırken, saldırgan Ömer F. ise güvenlik görevlileri tarafından yakalanarak polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayın ardından çekilen cep telefonu görüntüleri izleyenleri şok etti.

Saldırgan tutuklandı, ilk ifadesi ortaya çıktı

Olayın ardından gözaltına alınan saldırgan Ömer F., emniyetteki işlemleri ve sağlık kontrollerinin ardından ilgili yetkililer tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ömer F. adliyedeki ifadesinde, “Eşimle 22 yıldır evliyiz. Son zamanlarda eşimin beni aldattığını sanıyordum. Bu yüzden telefonuna ses kayıt programı yükledim. Daha sonra durumu anlattım.” Ondan boşanmak istediğimi söyledim. Olaydan önceki gün akşam onu ​​babasının evine bıraktım. Sabah hastaneye gittiğimde onları gördüm. Konuşmak için yanlarına gittim. O anda Mustafa Yıldız’ın “Erkek olsaydın karına sahip çıkman gerekirdi” dediğini duydum. Sonra kendimi kaybettim. Yanımda bıçak vardı ve o bıçakla saldırdım. O gün hastaneye gidip sormaya gittim. Çocukların velayeti için ancak bu olay yaşandı.Olayın ardından “Sonra kendime geldiğimde ellerimin kelepçeli olduğunu fark ettim” dedi.

Öte yandan Ömer F.’nin ağır yaraladığı Mustafa Yıldız’ın hastanedeki tedavisinin devam ettiği öğrenildi. – GAZİANTEP

elmalihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu