Haber

Harran Üniversitesi’nde Genç Mağaza Açıldı

Genç Mağaza, Harran Üniversitesi Osmanbey Yerleşkesi Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanlık binasında “Paylaşan Eller” grubunun öncülüğünde açıldı.

Harran Üniversitesi Geliştirme Vakfı bünyesinde istekli akademik ve idari çalışanların bir araya gelmesiyle oluşturulan “El Paylaşan” ekibi, ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik anlamlı bir projeye imza attı.

Hayır kurumları ve kişiler aracılığıyla bağışlanan kıyafet, ayakkabı, çorap, valiz vb. Ürünler, Fen-Edebiyat Fakültesi’nin zemin katında bulunan diğer iki mağazada ihtiyaç sahibi kız ve erkek öğrencilerin kullanımına sunuldu.

Elleri Paylaşmak Proje Lideri Öğretim Görevlisi. Görmek. Genç Mağaza açılış programı Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nesrin Güllüoğlu’nun teşekkür konuşmasıyla başladı. Mehmet Tahir Güllüoğlu’nun konuşmasıyla devam etti. Konuşmaların ardından diğer iki Genç Mağaza, Rektör Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, Rektör Yardımcıları, Genel Sekreter, Senato Üyeleri, akademik-idari çalışanlar ve öğrencilerin katılımıyla açıldı ve tanıtıldı.

Yoğun bir katılımın olduğu açılış programında, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü öğrencilerinin verdiği müzik dinletisi ve Özgün Baskı Fotoğraf Kabini etkinlikleri misafirler tarafından büyük beğeni topladı. Program kokteylin ardından sona erdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-selcuk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu