Haber

Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkez Kadın Emekçileri ile bir araya geldi: “İstanbul Sözleşmesi’ni yürürlüğe koyacağız. 8 Mart Daha Anlamlı Bir Tarih…

CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde CHP Genel Merkez kadın işçileri ile bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, “İstanbul Sözleşmesi’ni yürürlüğe koyacağız. Bu nedenle 8 Mart sizin ve bizim için daha anlamlı bir tarih olacak” dedi.

CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde CHP Genel Merkez kadın işçileri ile bir araya geldi. Toplantıya CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke de katıldı.

Böke, “Sayın Cumhurbaşkanımız, Hatay bölgesindeki bir depremzedeye her birinizden birer depremzede bağışı yaptı. Her birimize birer destek paketi ulaştırıldı. Hepimiz adına ben Başkanımıza bu güzel hareketi için teşekkür ederiz. .

Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

Şöyle bir şey yapalım dedi. “Çok mutlu olurum” dedim. “Güzel bir dayanışma çabası. Bugün sizin gününüz, kadınlar gününüz. Katkılarınız için hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum.”

Böke, “Önümüzdeki 8 Mart’ı meydanlarda özgürce kutlayacağız Sayın Cumhurbaşkanı” dedi.

Kılıçdaroğlu, “İstanbul Sözleşmesi’ni yürürlüğe koyacağız. Bu nedenle 8 Mart sizin ve bizim için daha anlamlı bir tarih olacak” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu