Haber

Kızılay’dan Yahyalı Devlet Hastanesi’ne destek

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Beşik ve çocuk bakım masalarını Kızılay yetkilileriyle birlikte teslim eden Kayseri Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Yahyalı’da kurumlar arası birlik ve beraberlikten bahsederek ilçenin kentleşme yolunda önemli adımlar attığını söyledi.

Başkan Esat Öztürk; “Bugün hastanemizin Kadın Doğum bölümündeyiz. Kızılay Yahyalı Şubesi olarak fark yaratıyoruz. Müslüman Alimler Derneği’nin Avustralya’dan gönderdiği yardımları ilçemizde dağıtıyoruz. Bugün hastanemize 20 adet beşik ve çocuk bakım masası teslim ettik. İlçemizle gurur duyuyorum. İlçemizdeki kurumlar uyumlu bir şekilde çalışıyor. Bunun rahmetini de yaşıyoruz. Kızılay Yahyalı Şubesine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yardımlarımıza devam edeceğiz. Burada size daha fazla keyif vereceğiz. Önümüzdeki hafta hastanemizin yeni diyaliz bölümünün kurdelesini keseceğiz. Hastalarımızın eski diyaliz bölümünden memnun olmadığını biliyorduk. Diyaliz bölümünün yenilenmiş hali çok güzeldi. İlçemize hayırlı olsun. Yahyalı giderek kentleşiyor, güzelleşiyor. “Sanırım onun en çok sevdiği kişi Yahya’lı.” Sözlerini kullandı.

Yahyalı Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Fahri Alpay Onuk konuşmasında; “Kızılay Yahyalı Şubemize çok teşekkür ediyoruz. Hastanemizin bunlara ihtiyacı vardı. Her zaman iş birliği içinde çalışalım.” dedi.

mesudiye-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu