Haber

Nebi Hatipoğlu, Eskişehir’de Minibüsçüleri Ziyaret Etti

Cumhur İttifakı’nın Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu, Tepebaşı ilçesine bağlı Yeşiltepe Mahallesi’nde hizmet veren minibüs şoförlerini ziyaret etti.

Hatipoğlu, ziyarette Sakarya Dolmuş Durakları Lideri Cihan Arkan ve şoförlerle bir araya geldi. Minibüs şoförlerinin ihtiyaç ve beklentilerini dinleyen Hatipoğlu, şehir içi ulaşımdaki sorunları dinledi.

Hatipoğlu, ziyarette yaptığı açıklamada, “Eskişehir’de ulaşım düzenlemeleri maalesef yok denecek kadar az. Bu konuda hem vatandaşlar hem de şoförler mağdur durumda. İnşallah, Eskişehir’e hizmet etmek için göreve geldiğimizde sorunları dinleyeceğiz” dedi. Eskişehirlilerin sorunlarına birlikte çözüm üreteceğiz.” söz konusu.

Yavuz Cami Derneği’ni de ziyaret eden Hatipoğlu, Dernek Başkanı Süleyman Doymaz ve üyelerle görüştü.

Vatandaşların ilgisini çeken Hatipoğlu, esnaf ve cami cemaatiyle sohbet etti. Hatipoğlu, vatandaşların imar düzenlemesi ve kat artış talepleri konusunda vatandaşların lehine olan her türlü çabayı uygulayacaklarının sözünü verdi.

“Yeşiltepe Mahallesi’nin toplamını 5 kata çıkarmakta kararlıyız.” Hatipoğlu şunları söyledi:

“Çünkü vatandaşların beklentisi ve isteği bizden bunu yapmamızdır. Buradaki boş arsaları ve konutları 5 kata çıkardığımızda hem vatandaşlarımız faydalanacak hem de mahallenin çehresi değişip daha keyifli hale gelecektir. Kararlıyız. Yaklaşık 5 kat. 3 yıldır burayı vaat ettiler ama bu kadar zamandır bir şey yapmadılar. Bu bir zorunluluktur, sadece benim değil herkesin bu sorunları çözmesi gerekiyor ama maalesef alan yok. Halkımızı dikkate aldık.İnşallah vatandaşlarımızla kol kola verip onların tüm dertlerine kulak vereceğiz.Bu bizim vatandaşlarımıza sözümüzdür.Eskişehir’in AK Partili belediyeyle tanışmasının zamanı geldi.Ayrıca belediye olmak da Sadece yol ve köprü yapmak değil, toplumsal anlamda hizmet etmek anlamına da geliyor. 31 Mart’tan sonra bugüne kadar yapılmayan tüm çevre ve altyapı düzenlemelerini tamamlayarak vatandaşlarımızın yararına her hizmeti sunacağız. genç, yaşlı, çocuk ve hasta vatandaşlarımıza ayrım gözetmeksizin. “Alıp sosyal belediyeciliği Eskişehir’e göstereceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu