Yaşam

Rap Music Wind: Blok3, Motive ve Criminal İstanbul Festivali’nde sahne aldı

Türkiye’nin en uzun soluklu ve kapsamlı festivali olarak etkinlik dünyasına damgasını vuran İstanbul Festivali, Şenlik Park Yenikapı’da tüm hızıyla devam ediyor. Blok3, Motive ve Ceza festivalin on beşinci gününde sahne aldı.

Trendyol Yemek Ana Sponsorluğunda ve Sipay’in Fintek Sponsorluğunda gerçekleşen festival, on beşinci gününde kapılarını saat 16.00’da açtı. 6 Ağustos’a kadar devam edecek olan ve farklı etkinliklerin yer alacağı İstanbul Festivali’nin on beşinci gününde, ziyaretçiler çeşitli etkinlik ve konserlerle eğlence dolu bir yaz akşamı geçirdiler.

Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi’nin Şenlik Park Yenikapı’da düzenlediği İstanbul Festivali’nde gençlerin gözdesi Blok3 ve Motive sahne aldı. Seyircilerin büyük bir heyecanla beklediği rap müziğin en güçlü temsilcilerinden Ceza gecenin son performansını verdi. İzleyicilerle birlikte şarkılarını söyleyen Ceza, festivalin on beşinci gününde unutulmaz bir konser verdi.

İstanbul Festivali 5 Ağustos Cumartesi günü ana sahnede. Dolu Bardağı Karşı Tutun seni ağırlayacak İstanbul Festivali’nin kapanışı 6 Ağustos Pazar günü. Sılayapacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberaskale.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu